İskandinav tasarımları evrensel konfor!

Yenilikçi uyku teknolojisi Svane®

Elbette bir yatağın güzel gözükmesi önemli. Ancak sağlığınız için yatağınızın sizi gece boyunca doğru bir şekilde desteklemesi her şeyden çok daha önemli.

 

Svane® yatakları yenilikçi iç malzemeleri ve teknolojileri ile boyu ya da ağırlığı ne olursa olsun herkes için ergonomik olarak doğru uyku desteğini sağlar.

 

İşte bu yüzden “Önemli olan içimizdir!” diyoruz.

1937 yılından bu yana uyku bilimi

Ekornes tarafından 1937 yılında kurulan Svane®, Norveç’in ilk mobilya markası olarak tanınmaktadır. Svane®, kuruluşundan bu yana geliştirdiği patentli uyku teknolojileri ve dayanıklı ürünleri ile dünyanın en güvenilir markaları arasında yer almaktadır.

Svane®’nin hikayesi

Gece boyu gerçekten dinlendiğinizi hissetmeniz için doğru pozisyonda uyumanız gerekmektedir. Svane®’nin misyonu insanların günlük yaşamlarını iyi bir gece uykusu ile iyileştirmektir. İşte bu vizyonla, dünyanın en konforlu yataklarını sunmak için çalışıyoruz.

Misyonumuz

Misyonumuz insanların günlük yaşamlarını iyi bir gece uykusu ile iyileştirmektir.

Vizyonumuz

Dünyanın en konforlu yataklarını
sunmaya çalışmaktır.

Portföy

Benzersiz malzemelerin sürekli geliştirilmesiyle gerçek faydaları olan ürünleri sağlamaya çalışıyoruz.

Ortaklar

Müşteriler ve tedarikçilerden oluşan kazançlı bir ağ oluşturmaya çalışıyoruz, birlikte karşılıklı, kalıcı değerler yaratıyoruz.

Önemli olan içi™

Svane®’ın sloganı şöyle diyor: “Önemli olan içimizdir”. Yataklarımızın farklı içi özellikleri uyku kalitesini belirler.

 

Svane® yataklarının IntelliGel fonksiyonu ile iç dizaynında kullanılan jel malzemesi uyku konforundaki hassasiyetimizi gösteriyor. Bu eşsiz jel malzeme, boyun ve omuz bölgeleri için basınç hafifletme ve vücut desteği sağlıyor. Bu destek, uykunuz boyunca hareket açısından daha fazla esneklik sağlarken uyku pozisyonunuzu kolayca değiştirmenize imkan veriyor. IntelliGel malzemesi mükemmel havalandırma özelliğine sahiptir, bu da yatağın gece boyunca optimum sıcaklıkta kalmasını sağlar.

Svane® Zefir: Şampiyon Yatak

2013 yılının ilkbaharında, Ergonomie Institut München ve Testfakta yatakların kapsamlı fonksiyon testlerini gerçekleştirdi. Svane® Zefir yatak, rakiplerimizden 11 modele karşı objektif olarak test edildi. Kazanan, toplam 4.22 puanla Svane Zefir oldu. (1.0’den 5.0’a kadar puanlanmaktadır.)

IntelliGel™
DuoSystem™