İskandinav tasarımları evrensel konfor!

Konforun Yenilikçileri™

Çevreye bağlılığımızı nesiller boyu dayanaklı mobilyalar üreterek gözteriyoruz. Stressless® mobilyaları satın aldığınızda, ömür boyu sizinle olacak kaliteyi de seçiyorsunuz. Sürekli verimliliği artırmak için çaba gösteriyoruz. Kalitemizi arttırırken enerji, zaman ve harcamayı azaltmak için her türlü önlemi alıyor, dayanıklı ve üstün mobilya üretimine her gün bir adım daha yaklaşıyoruz.

Konforla tazelen

Tıpkı insan vücudu gibi, Stressless® recliner da ince ayarlanmış bir araçtır. Hareketi sever, yumuşaklık ve destek arasındaki en iyi dengeyi sağlamaya çalışır. Bu yüzden Stressless® recliner ile tazelenmek farklıdır çünkü o, vücudunuzla aynı dili konuşur. 50 yılı aşkın bir süredir Stressless®, insan anatomisine ve insanların günlük yaşamlarına uygun rahatlık hissi için patentli konfor fonksiyonlarını durmadan geliştiriyor.

Rahatlığın formülü

Stressless® recliner’da oturduktan sonra, kendinizi şunu düşünerek bulabilirsiniz: Onu bu kadar konforlu yapan ne? Bunun başlıca nedeni, vücudunuzun ayaklarınızdan boynunuza kadar nasıl çalıştığına göre tasarlanan BalanceAdapt™, Power™, Plus™ System ve Balance&Glide ™ gibi patentli konfor teknolojileriyle geliştirilmiş olmasıdır.

BalanceAdapt™ Recliner BalanceAdapt™ ile hafif sallanma hareketleri tam denge hissini artırır.
BalanceAdapt™ Sofa BalanceAdapt™ ile hafif sallanma hareketleri tam denge hissini artırır.
Power (Emily) Koltuk modüllerinin sağ tarafında bulunan kontrol paneli sayesinde hem ayak desteğini hem de sırt açısını ayarlayabilirsiniz. Bu fonksiyon size üstün destek ve konfor sağlar.
Power (Mary) Koltuk modüllerinin sağ tarafında bulunan kontrol paneli sayesinde hem ayak desteğini hem de sırt açısını ayarlayabilirsiniz. Bu fonksiyon size üstün destek ve konfor sağlar.
Boyutları Ayarlanabilir Recliner Optimum konfor aynı zamanda doğru boyutla da ilgilidir. Bu nedenle koltuklarımızın çoğu, mükemmel uyumu bulmanız için küçük, orta ve büyük boylarda üretilir.
Tasarım Seçenekli Recliner Optimum konfor aynı zamanda benzersiz tasarım seçenekleriyle de ilgilidir. Urban modellerimiz Alçak, Ayarlanabilir ve Yüksek Sırt olmak üzere 3 farklı tasarım seçeneğine sahiptir.
ComfortZone™ Koltuk minderinin arka kısmı, ön kısmından daha fazla gömülür. Koltuk minderinin yapmış olduğu hafif açı sayesinde otururken size rahat bir pozisyon sunar.
Balance&Glide™ Eşsiz Stressless® yemek sandalyeleri vücudunuzun hareketlerine yanıt verir. Koltuk ve sırt konumunu kol veya tutacak desteği olmadan otomatik olarak ayarlar. Bu konfor, arkadaşlarınız ve ailenizle geçireceğiniz kaliteli zamanı en üst düzeye çıkarmanıza olanak tanır.